HTC Desire 310 Format Nasıl Atılır ? [ Detaylı Anlatım ]

Nasıl Yapılır? 14 Eki 2014

HTC Desire 310 Format
KONU ÜZERİNE REKLAM KODU

▌ HTC Desire 310 Format Atmak


HTC Desire 310 cep telefonlarında iki türlü format atma yöntemi vardır.

Birinci yöntem : Menüden ayarlar kısmına girerek fabrika ayarlarına geri döndür seçeneği ile.
İkinci yöntem : Telefonunuzun tuşlarına basılı tutarak yani Recovery Mode denilen yöntem ile atılmaktadır.

Belirttiğimiz birinci yöntem telefonunuzda uygulama veya hafıza hataları oluştuğunda uygulamanızı öneririz. Ayrıca bu yöntemde telefonunuzun ayarları fabrika ayarlarına geri döndüğü için telefonunuza kayıt ettiğiniz bütün veriler silinmektedir.

İkinci yöntem ise genelde telefonun ayarlar kısmına ulaşılmadığında kullanılmaktadır. Birinci yöntemde olduğu gibi bu yöntemdede kayıtlı bütün verileriniz silinmektedir. Ve telefonunuzun şarjı %25 seviyesinin üzerinde olmalıdır. Telefon kapalı konumdayken ses açma ve güç düğmelerine aynı anda basıp komut yok yazısı gelinceye kadar basmaya devam edin.

Komut yok yazısı geldiğinde tuşları bırakın ve güç düğmesine bir kere basıp bırakın. Ekrana Recovery Mode seçenekleri gelecektir. Şimdi ses kısma tuşu ile wipe data factory reset seçeneğinin üzerine gelerek ses açma tuşuna basın. Çıkan seçeneklerden tekrar ses kısma tuşuna basarak yes delete all user data seçeneğinin üzerine gelerek ses açma tuşuna basın.

Şimdi ise reboot system now seçeneği ile telefonunuzu yeniden başlatın. Bu işlemlerden sonra telefonunuz formatlanmış şekilde açılacaktır.

Her iki format yöntemide telefonunuzda kayıtlı olan tüm bilgilerinizi silmektedir. Formatlama işlemini yapmadan önce hattınızı ve hafıza kartınızı çıkartmanız yararınıza olacaktır.

BAĞLANTI REKLAM KODU

[an error occurred while processing this directive]
ESNEK REKLAM KODU

YORUMLAR

Yorumlar(1 )
    • ugur
      ugur 22 Kasım 2014

      teşekürler dediğiniz şekilde yaptım ve oldu

Yorum Yap

[an error occurred while processing this directive]