Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte her yeni çıkan telefon modeline yeni özellikler eklenmeye devam ediyor. Akıllı telefonların ilk çıktığı zamanlarda ekran görüntüsü alma özelliği telefonlarda bulunmuyordu, Google Play Store üzerinden indirilen çeşitli uygulamalar ile ekran görüntüsünün fotoğrafını kayıt edebiliyorduk.

Ancak Samsung Galaxy J3 dahil olmaz üzere günümüzde tüm akıllı telefonlarda ekran görüntüsü alma özelliği dahili olarak bulunuyor, yani Samsung Galaxy J3 telefon modelini kullanıyorsanız, ekran görüntüsü alma işlemini için harici bir uygulama indirmenize gerek yok.

Samsung Galaxy J3 telefon modelinde ekran görüntüsü alma işlemi, Samsung’un diğer Galaxy modelleri ile aynıdır. Basit bir tuşlama yaparak telefonun ekran görüntüsünü fotoğraf olarak kayıt edebilirsiniz.

 

Samsung Galaxy J3 Erkan Görüntüsü Almak


İlk olarak görüntüsünü kayıt etmek istediğiniz ekranı açın. Sonrasında telefonun yan yüzeyinde yer alan kilit tuşu ile ön yüzeyde yer alan home (Anasayfa) tuşuna aynı anda basın ve ekranda bir hareketlenme oluşana kadar basılı tutun.

Tuşlamayı doğru yaptığınız taktirde ekranda bir hareketlenme oluşacak ve bildirim paneli üzerinde de işlemin başarılı olduğunu belirten bir bildirim görünecektir. Samsung Galaxy J3 telefon modelinde alacağınız ekran görüntüleri telefonun galeri kısmına kayıt edilmektedir.

YORUMLAR

Yorum Yap